MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 5784029
nr 578 4029
Byrå
1800-tal, England, längd: 95, djup: 54, höjd: 100
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 20 april 2009
kl 19:11:52
700 kr
900 kr
850 kr